Pak Farm Clicker

Pak Farm Clicker

Mirë se vini në pak Farm Clicker – shumë problematike lojë pafund bujqësi!Është pushime verore! Susan dhe miqtë e saj vendosin të largohen nga qyteti dhe për të vizituar gjysh Susan në farm.Help tij fëmijët për të kultivuar fushat, rritet grurë dhe për të rritur pulat, then click on the plots to collect your earnings.Use the money to add more and more plants and animals to your farm to further increase your earnings, reduce growing times or to automate the harvest.Complete missions to receive rewards and buy power-ups or crates to multiply your earnings or to unlock new plants and animals!When it is time to harvest, sell all your animals and crops and start into a new season while keeping all previously earned bonuses!Play Little Farm Clicker now for free, get hooked and play for countless hours to getjust one more upgrade”!

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.