Gnomes babëzitur

Gnomes babëzitur

Dy vëllezër babëzitur GNOME – Na dhe Zus janë duke luajtur ngjan gnomit lojë të veçantë. Ata janë të dy shumë të pasur, në mënyrë që ata përdorin rubies dhe diamante si putrave. Që vëllai do të fitojë?

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.