Rush Cinderella-së

Cinderella's Rush

Lojë të bazuar në përrallë zanash klasik që çdo djalë dhe vajzë e di – historia e Hirushes!Vajzë e vogël ka nevojë për të pastruar enët para se ajo do të jetë në gjendje për të shkuar në topin dhe për të përmbushur Princi Nurshëm there.Move-së Hirushja majtë apo të djathtë të shpejtë dhe të gëzojnë Hirushja Rush!

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.