karamele: Shqip dhe Slide

karamele: Shqip dhe Slide

'Candy: Shqip dhe Slide "është mister i ri monstruoze për argëtim të shpejtë!Ju duhet të drag candies ngjyra të madhësive të ndryshme në mënyrë që ata të krijojnë rreshta të plotë dhe të zhduken. Ju nuk mund të grumbulloj më shumë se nëntë rreshta. Që candies reja shfaqen pas çdo ana e tij, ju do të duhet një aftësi të mirë përputhen dhe foresight.Luckily, Ky përbindësh miqësore është këtu për t'ju ndihmuar!The more rows of candy you destroy, the hungrier the monster becomes. If the hunger bar is filled, the monster will eat some treats.If you feed the monster certain candies, it will level up, and then it will be able to eat more. If your situation seems hopeless, don’t worry! Use one of the power-ups to break candies into smaller pieces, or to eliminate random pieces or treats of a certain color.Play ‘Candy: Slip and Slide’ now for free and feed your monster row after row of delicious treats.

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.