Candy Rain 5

Candy Rain 5

Karamele shiut episode V – Candy godet përsëri me grafikë mrekullueshëm ëmbël dhe disa qindra krejt të re e nivelet sfiduese dhe misionet! Në hyrjen e fundit e famshme ndeshje-tre seri lojë video është ende detyrë e juaj për të kombinuar të paktën tre nga ëmbëlsirat e shijshme për të bërë ato zhduken. Keep matching until you reach the goal to advance! Make sure to earn three stars for each level to unlock the gates to even more levels. Collect candies, waffles and chests full of coins! Break free candies caught ice cubes, chocolate or sticky honey! If you match more than three candies of the same color you will receive powerful items that will help you to reach the level goals in no time. Come back every day to try the daily challenge and to receive gifts. Play Candy Rain 5 now for free and enjoy the cutest rain of all time!

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.