Butterfly Kyodai

Butterfly Kyodai

Butterfly Kyodai është një lojë interesante mister që nuk ka vetëm funksion të mrekullueshme, graphics Dreamy por edhe sfidat të menduarit tuaj dhe perceptimin tuaj. Qëllimi i lojës është që të hequr të gjitha argumentet nga bordi duke lidh dy pllaka përputhen. Lidhjet mund të bëhet ose në linjat e drejtë ose me deri në dy radhë. Nëse keni arritur të pastroni bordin, mund të kaloni në pjesën tjetër të faqes 12 fazat. These stages get harder over time and tease your brain even more. Më shpejt keni arritur t'i pastroni ato, aq më i lartë do të jetë rezultati juaj. A do të arrini të kaloni nëpër të gjitha nivelet?Play Butterfly Kyodai now for free and enjoy the fantastic puzzle game experience!

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.