Më të mirë Classic Solitaire

Më të mirë Classic Solitaire

Shkarko Classic Solitaire sjell popullore lojë Klondike version të lojës së kartës diamant në pëllëmbë të dorës tuaj. Qëllimi i lojës është për të zgjidhur të gjitha kartat në katër shtyllave. Ju duhet të filloni themel çdo grumbull me një ACE dhe duhet të ndërtohet në ngjitje qëllim nga aces deri në mbretër. Një kartë – or a group of cardscan be moved to one of the seven columns if the topmost cards value is exactly one lower, and the color is different from the card it’s being moved on.Play Best Classic Solitaire completely for free and enjoy this card game masterpiece!

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.