Worlds në luftë

Worlds në luftë

Merrni kontrollin mbi një planet të rradhës dhe të nisë disa silurët e fotoneve vetëm për të le të gjithë e dinë qëllimet tuaja dhe ambiciet sa herë që Worlds janë në luftë. A jeni gati për këtë luftë epike hapësirë? Qëllimi është që të shkatërrojë planetin e armikut për të fituar, megjithatë, asnjë nga armiqtë tuaj nuk do të dorëzohet pa një betejë. Send three types of spaceships for invading your enemies, activate a magnet shield for protecting your planet, launch and control the bounty missile for collecting coins and powerups, and when the stars are perfectly aligned, feel free to use a photon torpedo for securing your victory. Fat i mirë!

Lojtar 1: ASD to navigate thru menu and W to activate command. Lojtar 2 Arrow keys to navigate thru menu and Up Arrow key to activate command.

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Posto navigacion

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.