Digital përleshen Arena

Digital përleshen Arena

Ndërkohë në të ardhmen, thellë në hapësirë, Përplasja Arena Digital është krijuar me shpresa për të mbledhur dhe të sfidojë rekreativë më të aftë anije kozmike atje. Merrni kontrollin e revole tuaj të thjeshtë dhe të fillojnë të fjalë për fjalë duke shkatërruar kundërshtarin tuaj. Pretendojnë powerups për të përmirësuar armë tuaj dhe për të shkuar të shpejtë për të shmangur plumbave të gjitha hyrje. Have fun! Lojtar 1: WASD për të lëvizur. Lojtar 2: Arrow keys to move. P to pause the game.

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *