Bugs Got Guns

Bugs Got Guns

Mbrojtur mollë tuaj në të gjitha shpenzimet. Mos lejoni poshtë besimin e mbretëreshës tuaj! Mblidhni ups pushtet dhe të bëjë më të mirë tuaj për të vrarë të gjithë armiqtë, i cili përpiqet për të vjedhur të çmuar tuaj. Zjarri armët tuaja dhe të "Rroftë Mbretëresha!’ Luaj në 2 Mënyra e lojës lojtar dhe për të mbrojtur mollë së bashku me një mik.
Kontrollet: Player1 : Në,Një,S,D çelësat + H key to shootrn Player2 : Keyselësat me shigjeta + L key to shoot

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.