Lojra lirë për të gjithë – LOJRA ONLINE

Ne ofrojmë më të mirë dhe më të popullarizuara lojëra për të luajtur lojëra ju dhe miqtë tuaj pa ndonjëherë paguar asgjë! Thjesht zgjidhni lojë ju doni, klikoni dhe të luajnë!

Mini Golf Master

Nëse e doni një lojë e bukur fun Mini Golf, por jo gjithmonë kanë kohë për të marrë jashtë, Mini Golf Master është e përkryer për ju. Mërzitur të vetëm duke dërguar topin në vrimë për një lojë normale e golfit, edhe pse nuk e përziejnë atë dhe e goditi atë nëpërmjet… Lexo më shumë →

Ground Luftrat

Të bashkëpunojë me një gjarpër shokët dhe së bashku të përpiqen për të fjalë për fjalë të ngrënë konkurrentët tuaj! Ose të luajë mode lojtar të vetëm ku… Lexo më shumë →

Mechzilla Arena

Gjysma metalike, gjysmë kafshë, të gjitha forcat e me atmosferë brutale luftimeve formohem për luftë! Mirë se vini në Mechzilla Arena, 2 i ri… Lexo më shumë →

Freaky Run

A jeni gati të keni një Run Freaky gjatë dy lojtarëve argëtim? Well, në këtë rast, të fillojë ky i lirë 2… Lexo më shumë →

Ryona Bowman

Merrni harkun tuaj në këtë Bowman 2 lojë lojtar dhe xhiruar shigjeta në lojtar të dytë. Të jetë kjo një mik… Lexo më shumë →

Robomon Arena

Hyni në botën futuristic Sci-Fi të Robomom 3D! Kjo lojë 3D unitet të ju dërgon në hapësirë ​​ku ju të çojë një… Lexo më shumë →

Smash e derrave

të testuar qëndrueshmëri kryevepre e kokat e tyre, së bashku me katër armë të rënda, një sfond vetëquajtur i një fermë, dhe nje… Lexo më shumë →

Shaolin mu mu!

Bëhuni një Master Shaolin nga mrekullueshëm kundërshtarët në këtë të ri 2 lojtar lojë për luftëtarët! Fong Fu Tiger, Pandalala Fox,… Lexo më shumë →

Quad Mbreti

Një lojë e mashtrimeve, flips dhe aftësi. Quad Mbreti sjell një kuptim krejt të re për aftësi të fjalës, kur ajo… Lexo më shumë →

Boat Race 3D

Gara në ujë duhet të jetë më shumë kënaqësi se sa e njëjta të vjetra lojra pista garash. E pra në Boat Race 3D… Lexo më shumë →

Ultimate Vs Battle

Një Addictive një buton dhe rastësor miqësore, lojë multiplayer që të gjithë mund të gëzojnë të demonstruar aftësitë e tyre fluturues dhe të konkurrojnë… Lexo më shumë →

Mighty Kulla

Këtu vjen i fundit kullë ngjitje sfidë për të gjithë tifozët e 2 lojëra lojtar! Challenge mikut tuaj më të mirë në një… Lexo më shumë →